Saflı Cami Halısı

Çelebizade Halı için müşteri memnuniyeti, müşterinin ne tür ürünler kullanmak istediği, zevkleri oldukça önem verilen konulardır. Çelebizade Halı olarak, yıllar içerisinde oluşan birikim ve tecrübemizle, siz değerli müşterilerimizden gelen istek ve görüşleri harmanlayarak; her zevke hitap eden, her tarza uyan, hepsi birbirinden güzel, hepsi birbirinden şık halı desenlerini kullanarak pek çok farklı cami halısı modeli üretiyoruz. Saflı cami halısı modelleri de,farklı desen ve renk seçenekleriyle hem estetik hem de kaliteden ödün vermeden üreterek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz, en çok ilgi gören modellerimizdendir.

Abdülmecid Saflı Cami Halısı Modelleri

Akşemsettin Saflı Cami Halısı Modelleri

Ali Paşa Saflı Cami Halısı Modelleri

Asariye Cami Halısı Modelleri

Atik Ali Paşa Saflı Cami Halısı Modelleri

Ayasofya Cami Halısı Modelleri

Behram Paşa Saflı Cami Halısı Modelleri

Bilal-i Habeşi Saflı Cami Halısı Modelleri

Ceylani Saflı Cami Halısı Modelleri

Darül Hadis Saflı Cami Halısı Modelleri

Emir Sultan Saflı Cami Halısı Modelleri

Saflı Cami  Halısı Modelleri

Çelebizade Halı olarak, cami halılarında, her zaman müşterilerimize hem beğenilerine hitap eden, hem de cami halısını kullanacakları caminin dekorasyonuna ve iç mimarisine uyum sağlayacak modeller sunmaya özen gösteriyor, bu nedenle cami halısı renk ve desenlerinde çeşitliliğe özellikle önem veriyoruz. İşte caminizin iç dekorasyonuna ve iç mimarisine sade ama bir o kadar da şık bir halının uyum sağlayacağı durumlarda saflı cami halıları oldukça uygun ve müşterilerimiz tarafından da yoğun olarak tercih edilen modellerdir. Farklı ve çeşitli saflı cami halısı modellerimizin mavi, antik mavi, turkuaz, yeşil, antik yeşil, bej, koyu bej, bordo, koyu bordo, kahverengi ve kırmızı gibi pek çok renk seçeneği mevcuttur. Ayrıca tüm halılarımız gibi saflı cami halılarımız da isteğinize göre, caminiz için uygun olan ölçülerde üretilmektedir.

Saflı Cami Halısı Fiyatları

Çelebizade Halı, tüm halılarını üretirken olduğu gibi saflı cami halısı modellerini üretirken de kaliteden asla ödün vermemekte; halılarının estetik görüntüsüne olduğu kadar, uzun ömürlülüğüne, anti-bakteriyel ve anti-statik olmasına, insan sağlığı açısından uygun olmasına da büyük önem vermektedir. Çelebizade Halı, tüm halılarını halının bir kere alınıp, uzun yıllar boyunca kullanılan bir eşya olduğunun bilinciyle üretmektedir. Bu sebeple tüm halılarımız oldukça sağlam yapıdadır ve diz izi kalmaz. Saflı cami halıları, saflı cami halısı desenleri, saflı cami halısı fiyatları, farklı renk seçenekleri ve cami halıları hakkında merak ettiğiniz her konuda bizimle iletişime geçerseniz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.