Göbekli Cami Halısı

Çelebizade Halı için, müşterilerinin memnuniyeti ve beğenileri çok büyük öneme sahiptir. Bu sebeple Çelebizade Halı olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi göbekli cami halısında  da her zevke ve her tarza uygun seçenekler olmasına özellikle önem veriyoruz. Bir cami halısı alınırken caminin genel mimarisi ve iç dekorasyonu bütüncül olarak ele alınmalı, renk, desen ve tarz olarak hepsinin bir uyum içerisinde olması sağlanmalıdır. Bu sebeple bizler “Sonsuz Desen ve Renk” ilkesiyle, cami halısı koleksiyonumuz için birbirinden güzel renk ve desende her camimize uyum sağlayabilecek ve herkesin zevkine hitap edecek cami halıları tasarlıyoruz.

Bilal-i Habeşi Göbekli Cami Halısı Modelleri

Firuz Ağa Göbekli Cami Halısı Modelleri

Hacı Hüsrev Göbekli Cami Halısı Modelleri

Hırka-i  Şerif Göbekli Cami Halısı Modelleri

İshak Fakih Göbekli Cami Halısı Modelleri

Mihrimah Sultan Göbekli Cami Halısı Modelleri

Nuru Osmaniye Göbekli Cami Halısı Modelleri

Süleymaniye Göbekli Cami Halısı Modelleri

Şah Sultan Göbekli Cami Halısı Modelleri

Göbekli Cami Halısı Modelleri

Camilerimizin geleneksel ve estetik mimarisi ile mükemmel uyum sağlayan, otantik ve göz dolduran göbekli cami halısı desenleri de cami halılarımız da sıklıkla kullandığımız desenlerdir. Cami halısı koleksiyonumuzda, farklı göbekli halı desenlerini barındıran, birbirinden şık, birbirinden güzel renklere sahip ve müşterilerimizin de beğeniyle tercih ettikleri pek çok göbekli cami halısı modelimiz bulunmaktadır. En sevilen modellerimizden olan göbekli cami halısı modellerimiz, bordo, mavi, antik mavi, turkuaz, yeşil, antik yeşil, kırmızı, kahve, bej, koyu bej gibi pek çok renk seçeneğine sahiptir ve polyamid ya da yün gibi farklı malzemelerden üretilmektedir.

Göbekli Cami Halısı Fiyatları

Çelebizade Halı olarak, tüm halılarımızı üretirken olduğu gibi göbekli cami halısı modellerimizi üretirken de kaliteden ve sağlamlıktan asla ödün vermemekte; halılarının şıklığına, çeşitliliğine ve göz doldurmasına olduğu kadar, uzun ömürlülüğüne, yanmaz olmasına, insan sağlığı açısından uygun olmasına da büyük önem vermekteyiz. Bu sebeple her zaman kaliteli hammadde kullanmaktayız. Çelebizade Halı, tüm halılarını olduğu gibi, göbekli cami halılarını da, uzun yıllar boyunca kullanılacağının bilinciyle üretmektedir. Bu sebeple göbekli cami halılarımız oldukça sağlam, kaliteli ve diz izi bırakmayacak yapıdadır. Eğer siz de caminizin ölçülerine uygun olarak göbekli cami halılarımızdan edinmek istiyorsanız göbekli cami halılarımız, göbekli cami halısı desenlerimiz, göbekli cami halılarımızın metrekare fiyatları, farklı renk seçenekleri ve cami halıları hakkında bizimle iletişime geçtiğinizde size her türlü yardımı sağlamaktan memnuniyet duyacağız.